Esbjerg Gods - vejen frem

Kontakter

Ledelse

Christian B. Petersen

Christian B. Petersen

Adm. direktør

Dir. tlf: 75 14 22 00

cbpetersen@esbjerg-gods.dk

Erik Petersen

Erik Petersen

Vognmand

Dir. tlf: 76 14 09 94

epetersen@esbjerg-gods.dk

Kørsel

Jesper B. Petersen

Jesper B. Petersen

Kørselsdisponent

Fyn og Sønderjylland

Dir. tlf: 76 14 09 86

jbpetersen@esbjerg-gods.dk

Danni Johansen

Danni Johansen

Kørselsdisponent

Århus og Midtjylland

Dir. tlf: 76 14 09 87

dj@esbjerg-gods.dk

Glenn Miller Johansen

Glenn Johansen

Kørselsdisponent

Nordjylland

Dir tlf: 76 14 09 81

gj@esbjerg-gods.dk

Kenneth L. Kristensen

Kenneth L. Kristensen

Kørselsdisponent

Sjælland

Dir. tlf: 76 14 09 85

klkristensen@esbjerg-gods.dk

Heidi Hansen

Heidi Hansen

Serviceleder

Dir. tlf: 76 14 09 82

hhansen@esbjerg-gods.dk

Torben Thuesen

Torben Thuesen

Assistent, emballagestyring

Dir. tlf: 76 14 09 84

tthuesen@esbjerg-gods.dk

Manfred F. Brink

Manfred F. Brink

Assistent

Dir. tlf: 76 14 09 80

transport@esbjerg-gods.dk

Peter Kristiansen

Peter Kristiansen

Controller

Dir. tlf: 76 14 09 96

pkristiansen@esbjerg-gods.dk

Jeppe Elbæk Damgaard

Jeppe Elbæk Damgaard

Trainee

Dir. tlf: 76 14 09 90

jedamgaard@esbjerg-gods.dk

Terminal

Lars Søgaard

Lars Søgaard

Drifts- og terminalchef

Disponering Esbjerg

Mobil: 25 42 34 67

ls@esbjerg-gods.dk

Søren Andersen

Søren Andersen

Lagerforvalter

Mobil: 25 42 34 85

Brian Højmose Nielsen

Brian Højmose Nielsen

Vicevært

Mobil: 25 42 34 05

bn@esbjerg-gods.dk

Salg

Christian B. Petersen

Christian B. Petersen

Adm. direktør

Dir. tlf: 75 14 22 00

cbpetersen@esbjerg-gods.dk

Økonomi

Carsten Overby

Carsten Overby

Løn / Booking & IT

Dir. tlf: 76 14 09 93

coverby@esbjerg-gods.dk

Karsten Holst Nielsen

Karsten Holst Nielsen

Regnskabschef

Dir. tlf: 76 14 09 89

khnielsen@esbjerg-gods.dk

Benthe Nørholm

Benthe Nørholm

Bogholder

Dir. tlf: 76 14 09 83

bnorholm@esbjerg-gods.dk

Britta Jensen

Britta Jensen

Regnskabsassistent

Dir. tlf: 76 14 09 91

bjensen@esbjerg-gods.dk

Charlotte S. Jensen

Charlotte S. Jensen

Regnskabsassistent

Dir. tlf: 76 14 09 92

csjensen@esbjerg-gods.dk

Værksted

Bjarne Hermansen

Bjarne Hermansen

Værkstedschef

Mobil: 25 42 34 01

bhermansen@esbjerg-gods.dk

Transport overalt i Danmark

Esbjerg Gods har 100 lastbiler kørende i hele Danmark, døgnet rundt, året rundt.

Esbjerg Gods er vejen frem...

Check os på:
• Frekvens
• Fleksibilitet
• Kapacitet
• Pris
• Service
• Kvalitet

Vi er klar på telefon 7514 2200

Esbjerg Gods A/S - Alssundvej 2 - 6705 Esbjerg Ø - transport@esbjerg-gods.dk

© Design og udvikling af qwerty IT